Vivobarefoot HIKER M Dk Brown

Nový

Lehké a flexibilní takové jsou naše nové off roadové barefoot boty Hiker, designované pro přirozený pohyb jako naboso i v nejtěžším terénu.  Hiker jsou ploché a široké díky čemuž umožňují vašim chodidlům přirozený pohyb a díky vodoodpudivé látce vaše chodila udrží v suchu a teplu. Ultra tenká flexibilní podrážka s ochranou odolnou proti propíchnutí je pokryta 4,5mm vysokými kolíky pro dokonalý pohyb v kluzkém terénu.

Více detailů

Zvolená velikost není na skladě.

2 874 Kč

4 790 Kč

Popis produktu – Vivobarefoot HIKER M Dk Brown

Lehké a flexibilní, takové jsou naše nové off roadové barefoot boty do terénu Hiker, které jsou designované pro přirozený pohyb jako naboso i v nejtěžším terénu. Hiker jsou ploché a široké díky čemuž umožňují vašim chodidlům přirozený pohyb a díky vodoodpudivé látce vaše chodila udrží v suchu a teplu. Ultra tenká flexibilní podrážka s ochranou odolnou proti propíchnutí je pokryta 4,5mm vysokými kolíky pro dokonalý pohyb v kluzkém terénu.

Svrchní materiál: Voděodolná tkanina pro zvýšenou voděodolnost
Tloušťka podrážky: 2,5 mm podrážka s  4,5 mm kolíky pro dokonalou trakci s maximální možnou propriocepcí v nejnáročnějším terénu, jako je bahno, vlhko a sníh.
Vnitřní vložka: Ano - 3 mm tenká s Dri-lex a Thinsulate vláknem odvádějící vlhkost a izolující před chladem pro dokonalé pohodlí.
Eco: Veganské


Doporučení: Vnitřní vložky bot VIVOBAREFOOT, slouží hlavně v chladných dnech pro zachování tepelného komfortu. Dále je doporučujeme v prvních dnech a týdnech chůze a běhu v barefoot botách, aby si chodidla postupně zvykla na přechod z klasických bot. Poté, stejně jako ve dnech s teplotami nad bodem mrazu, doporučujeme vložky vyjmout pro umocnění pocitu chůze naboso.

Prohlédnuté produkty